SC/SC APC koppelbus SM 9/125 simplex groen

€ 2,34 € 1,93
Productomschrijving

Simplex koppelbus t.b.v. SC/APC. Met groene behuizing en ceramische ferrule houder voor de beste prestaties.

Product specificaties
Product specificaties
Type kabel Singlemode
Connectoren SC-SC
Soort Koppelbus Simplex
Overige productopties
Dit product is onderdeel van de groep "SC SM Koppelbussen ".
Bekijk de overige opties