Converters & SFP Modules

8 producten

per pagina
Van hoog naar laag sorteren
  1. SFP module MiniGbic
    SFP MiniGbic glasvezel modulen

    Vanaf € 61,89 € 51,15

  2. Glasvezel mediaconverter SFP naar SFP 100 1000
    Media converter 100Mb/1Gbit 2x SFP poort (MM/SM)
    € 91,84 € 75,90
  3. Glasvezel mediaconverter RJ45 SFP minigbic
    Media converter SFP - RJ45 ethernet (100Mb/1Gbit)
    € 83,19 € 68,75
  4. Multimode SC Converter 10/100/1000Gbit
    € 91,84 € 75,90
  5. Singlemode SC converter 10/100/1000Gbit
    € 91,84 € 75,90
  6. Twisted pair/ Glasvezel singlemode SC converter
    € 73,21 € 60,50
  7. Twisted pair/ Glasvezel multimode ST converter
    € 73,21 € 60,50
  8. Twisted pair/ Glasvezel multimode SC converter
    € 73,21 € 60,50

8 producten

per pagina
Van hoog naar laag sorteren

Gemakkelijk signalen omzetten door middel van een glasvezel converter. 
Met de professionele glasvezel converters wordt er eenvoudig een conversie gemaakt tussen verschillende signalen. Bijvoorbeeld van twisted pair Ethernet naar fiber Ethernet en andersom. Of 1000Base-TX signaal naar een 1000Base-FX signaal. Op deze manier kiest u voor een hoog signaal kwaliteitsverbinding. Met de glasvezel converter creëert uw een signaal dat ongevoelig is voor storingen en waarmee grotere afstanden kunnen worden overbrugd. 

Bij problemen gelijk een melding. Een glasvezel converter beschikt over verschillende functies die een melding geven bij verbindingsproblemen of signaalverlies. Daardoor worden de aangesloten apparatuur gelijk om de hoogte gebracht en dit voorkomt bijvoorbeeld dataverlies. 

Glasvezel converters bij Glasvezelshop.nl
De glasvezel converters van Glasvezelshop.nl converteren zowel het media type en de snelheid. Dit maakt dat de glasvezel converter flexibel inzetbaar is. Er zijn verschillende types van een glasvezel converter. Ons complete assortiment vind u op deze webshop. Ook zijn wij u graag persoonlijk van dienst voor het maken van de juiste keuze. 

Bent u op zoek naar een goede glasvezel converter? 
Graag helpen wij u bij het vinden van de meest geschikte glasvezel converter. Neem gerust contact op voor meer informatie en advies.