Pigtails

Pigtails worden gebruikt om een glasvezel te voorzien van een connector. Een pigtail is een stuk kabel met aan één zijde een glasvezel connector die al is afgewerkt, en aan de andere kant van de pigtail kan doormiddel van een fusie las gelast worden op een glasvezelkabel.

7 producten

per pagina
Van hoog naar laag sorteren
  1. Pigtail SC
    Pigtail SC (per stuk)

    Vanaf € 2,66 € 2,20

  2. Pigtail LC
    Pigtail LC (per stuk)

    Vanaf € 2,66 € 2,20

  3. ST Pigtail
    Pigtail ST (per stuk)

    Vanaf € 2,66 € 2,20

  4. E2000/APC Pigtail
    E2000 Pigtails

    Vanaf € 16,87 € 13,94

  5. SC Pigtail Set
    SC Pigtails Set (gekleurd)

    Vanaf € 29,65 € 24,50

  6. Lc Pigtail Set
    LC Pigtails Set (gekleurd)

    Vanaf € 29,65 € 24,50

  7. ST Pigtail set
    ST Pigtails Set (gekleurd)

    Vanaf € 29,65 € 24,50

7 producten

per pagina
Van hoog naar laag sorteren

Verschillende soorten pigtails bij Glasvezelshop.nl

Bij Glasvezelshop.nl ben je aan het juiste adres voor verschillende soorten pigtails. Ons aanbod bestaat uit:

Pigtail SC

De SC-variant is uitgevoerd met SC-connectoren. Deze connector is een veel gebruikte connector voor zowel single- en multimode. De SC-variant heeft een eenvoudig “Snap In” -mechanisme waarbij u de connector eenvoudig met een simpele duw of -trekbeweging kunt bevestigen of verwijderen. De SC-variant is ook te leveren als APC.

Pigtail LC

Net als de SC-variant is ook de LC-variant verkrijgbaar in verschillende varianten. De Pigtail LC is een veelgebruikte connector voor singlemode en multimode. Deze connector heeft een ceramische ferrule van 1.25 mm en is dus half zo groot als de SC-variant. De LC-variant wordt door middel van een borgklipje geborgd. Net als de SC is ook de LC leverbaar als APC.

Pigtail ST

De ST, ook wel bekend als een ST/PC pigtail, is een veelgebruikte pigtail voor multimode. De ST/PC-connector is voorzien van een bajonet aansluiting en heeft een lange cilindrische ferrule om de vezel vast te houden. Om de beste verbinding te realiseren krijgt u bij Glasvezelshop.nl ook altijd de ST/PC pigtail met ceramische ferrule geleverd.

Pigtail E2000

Waar de ST pigtail veelgebruikt wordt voor multimode, wordt de E2000 pigtail veelgebruikt bij singlemode. De vezel in de connector staat onder een hoek van 8 graden, wat ook wel APC/8 wordt genoemd. De E2000 is even groot als de LC-connector, maar heeft een klepje voor de vezel. Het klepje gaat automatisch open wanneer de connector in een koppelbus of sleeve gedrukt wordt.

Staan de pigtails die u zoekt niet in dit lijstje? Neem dan vrijblijvend contact op met ons! Heeft u vragen over het gebuik, de installatie of de werking van pigtails of iets dat hiermee te maken heeft? Schroom ook dan niet om even contact met ons op te nemen, we helpen u graag!

Glasvezelshop.nl levert oplossingen op maat! 

 

NEEM CONTACT OP