Verzending:

  • NederlandNederland €7,50
  • BelgieBelgie €15,00

Gratis vanaf €250,00

SC SM Koppelbussen

Artikelnummer
SC SM koppelbussen

SC koppelbussen zijn verkrijgbaar in de varianten simplex en duplex. De kleur van de koppelbus bepaald waar het voor gebruikt wordt. Blauw wordt gebruikt voor singlemode systemen, en beige wordt gebruikt voor multimode systemen OM1 en OM2. Speciaal voor OM3 (Aqua), OM4 (Violet) en OM5 (Lime) zijn de overige kleuren beschikbaar.  


Product Opties
Maak uw keuze
Product specificaties
Artikelnummer SC SM koppelbussen
Connectoren SC-SC