Verzending:

  • NederlandNederland €10,00
  • BelgieBelgie €20,00

Gratis vanaf €250,00

SC/SC koppelbus MM OM4 duplex violet

 SC koppelstuk duplex adapter Multimode violet. Geschikt voor SC/PC connectoren. Compleet met afdichtdopjes (stofkapjes). 

€ 2,66 € 2,20
Product specificaties
Artikelnummer 50404143
Type kabel OM4
Connectoren SC-SC
Soort Koppelbus Duplex