Verzending:

  • NederlandNederland €10,00
  • BelgieBelgie €20,00

Gratis vanaf €250,00

Pigtail ST/PC OM4 50/125 12st. gekleurd

De ST of ST/PC pigtail is voor multimode een veel gebruikte pigtail. De ST/PC connector heeft een bajonet aansluiting en een lange cilindrische ferrule om de vezel vast te houden. De ST/PC kan uitgevoerd worden met een ferule van ceramiek, plastic of metaal. Maar om een ideale verbinding te kunnen realiseren levert Glasvezelshop.nl altijd de ST/PC pigtail met een ceramische ferule.

€ 32,67 € 27,00
Product specificaties
Artikelnummer 5033072SET
Type kabel OM4
Verpakt per 12 (set)
Connector ST/PC