Verzending:

  • NederlandNederland €10,00
  • BelgieBelgie €20,00

Gratis vanaf €250,00

Pigtail SC/PC OS1/2 9/125 12st. gekleurd

Pigtails uitgevoerd met SC connectoren. De SC connector is tegenwoordig een veel gebruikte connector voor zowel Singlemode als Multimode. Door zijn simpele maar doeltreffende "Snap In" meganisme, kunt u de connector losmaken en vast maken met een simpele duw/trek beweging.

€ 29,65 € 24,50
Product specificaties
Artikelnummer 5010232SET
Type kabel Singlemode
Verpakt per 12 (set)
Connector SC/PC