Verzending:

  • NederlandNederland €10,00
  • BelgieBelgie €20,00

Gratis vanaf €250,00

MPO/MTP Trunkkabel 12v OM3 50/125 L=15m

MPO/MTP is dé nieuwe techniek op het gebied van geprefabriceerde glasvezelverbindingen, waardoor de aanleg van de glasvezelverbinding zeer snel kan verlopen. 
Glasvezelshop bied een ruim assortiment MPO/MTP producten welke inmiddels al op grote schaal in Nederland worden toegepast. MPO/MTP trunkkabels zijn 12 voudig en worden aan beide  zijden afgewerkt op een MTP Female 12v connector.

€ 147,56 € 121,95
Product specificaties
Artikelnummer 50MTPTRUNK15
Type kabel OM3
Lengte 15 meter