LC/PC - SC/PC OM1

9 Productopties

  • € 8,78 € 7,26
    Glas patchc.LC-SC M/M 62,5/125 Dupl. L=0,5m
  • € 9,17 € 7,58
    Glas patchc.LC-SC M/M 62,5/125 Dupl. L=1m
  • € 9,50 € 7,85
    Glas patchc.LC-SC M/M 62,5/125 Dupl. L=1,5m
  • € 9,83 € 8,12
    Glas patchc.LC-SC M/M 62,5/125 Dupl. L=2m
  • € 10,47 € 8,65
    Glas patchc.LC-SC M/M 62,5/125 Dupl. L=3m
  • € 11,72 € 9,69
    Glas patchc.LC-SC M/M 62,5/125 Dupl. L=5m
  • € 14,90 € 12,31
    Glas patchc.LC-SC M/M 62,5/125 Dupl. L=10m
  • € 18,07 € 14,93
    Glas patchc.LC-SC M/M 62,5/125 Dupl. L=15m
  • € 21,25 € 17,56
    Glas patchc.LC-SC M/M 62,5/125 Dupl. L=20m
Productomschrijving

Duplex LC/PC - SC/PC patchcords.
Vezeltype: OM1 62,5/125
Mantelkleur: Oranje

 

Glasvezelshop levert verschillende glasvezelkabels en glasvezelpatchsnoeren.
Zit uw type kabel of lengte er niet bij? Glasvezelshop kan deze leveren!
Neem contact met ons op 010-8504878