LC Multimode connectoren

2 Productopties

  • € 59,90 € 49,50
    Glasvezel LC/PC MM connector incl 0,9mm tule per 25st.
  • € 20,76 € 17,16
    Glasvezel LC/PC MM connector incl. 3mm tule per 10 st.
Productomschrijving

Glasvezel LC/PC connectoren voor multimode kabels. Onze connectoren zijn te gebruiken voor zowel 62,5/125 (OM1) als 50/125 (OM2, OM3,OM4).

De LC/PC connector is leverbaar in de volgende varianten:

- LC connector met 3mm boot/tule;  deze connectoren kunt u gebruiken om van 3mm kabels patchcords te maken.
(te gebruiken op breakout kabels en Fan-out kits van 3mm)

- LC connector met 0,9mm boot/tule; deze connctoren zijn uitsluitend te gebruiken op 0,9mm kabels (ook 900mu kabels genoemd). Met deze connectoren zou u van een distributiekabel een pigtail kunnen maken.

Product specificaties
Product specificaties
Connector LC/PC