LC/PC - LC/PC OM3

10 Productopties

  • € 9,89 € 8,17
    Glas patchc.LC-LC M/M 50/125 Dupl. OM3 L=0,5m
  • € 10,55 € 8,72
    Glas patchc.LC-LC M/M 50/125 Dupl. OM3 L=1m
  • € 11,06 € 9,14
    Glas patchc.LC-LC M/M 50/125 Dupl. OM3 L=1,5m
  • € 11,57 € 9,56
    Glas patchc.LC-LC M/M 50/125 Dupl. OM3 L=2m
  • € 12,58 € 10,40
    Glas patchc.LC-LC M/M 50/125 Dupl. OM3 L=3m
  • € 14,63 € 12,09
    Glas patchc.LC-LC M/M 50/125 Dupl. OM3 L=5m
  • € 19,71 € 16,29
    Glas patchc.LC-LC M/M 50/125 Dupl. OM3 L=10m
  • € 24,77 € 20,47
    Glas patchc.LC-LC M/M 50/125 Dupl. OM3 L=15m
  • € 29,85 € 24,67
    Glas patchc.LC-LC M/M 50/125 Dupl. OM3 L=20m
  • € 48,81 € 40,34
    Glas patchc.LC-LC M/M 50/125 Dupl. OM3 L=30m
Productomschrijving

Diameter 2 x 3 mm , Kwaliteit Hoge kwaliteit , Vezel 50/125µm OM3 , Kabel Duplex , Mantel PVC , Kleur Blauw , Connectoren LC - LC

Glasvezelshop leverdt verschillende glasvezelkabels en glasvezelspatchsnoeren.
Zit uw type kabel er niet bij? Glasvezelshop kan deze leveren!
Neem contact met ons op, en wij zullen u z.s.m. antwoord geven.

Product specificaties
Product specificaties
Type kabel OM3