Glas patchc.ST-SC M/M 50/125 Dupl. OM3 L=10m

€ 17,92 € 14,81
Productomschrijving
Hoogwaardige glasvezel OM3 (50/125) duplex patchcords met ST/PC - SC/PC connectoren.
Product specificaties
Product specificaties
Type kabel OM3
Connectoren ST-SC
Lengte 10 meter
Overige productopties
Dit product is onderdeel van de groep "ST/PC - SC/PC OM3".
Bekijk de overige opties