E2000 Pigtails

6 Productopties

  • € 16,98 € 14,03
    Pigtail E2000/APC SM 900µ semi-tight L1,5
  • € 169,70 € 140,25
    Pigtail E2000/APC SM 900µ set 12 gekleurd
  • € 18,84 € 15,57
    Pigtail E2000/PC OM1 62.5/125 900µ oranje L2m
  • € 16,87 € 13,94
    Pigtail E2000/PC OM2 50/125 900µ beige L2m
  • € 18,31 € 15,13
    Pigtail E2000/PC OM3 50/125 900µ beige L2m
  • € 17,51 € 14,47
    Pigtail E2000/PC OS2 9/125µ blauw L2m
Productomschrijving

De E2000/APC pigtail is voor singlemode een veel gebruikte pigtail.
In de connector staat de vezel onder een hoek van 8 graden ( ook wel APC/8 genoemd ). De E2000 connector heeft de grootte van de LC connector, maar dan met een klepje voor de vezel die automatisch open gaat wanneer de connector in een sleeve/koppelbus gedrukt wordt.

Op aanvraag kunnen wij uiteraard ook de pigtails leveren met een E2000/PC connector & Multimode pigtails met E2000 connectoren.