Verzending:

  • NederlandNederland €10,00
  • BelgieBelgie €20,00

Gratis vanaf €250,00

19" lade 24-V SC Duplex OM3 Zwart incl. Koppelb.

Deze 19inch 1HE glasvezel schuiflades zijn reeds voorzien van 24 SC Duplex OM3 koppelbussen. 


De glasvezellades worden geleverd inclusief:




  • 1 kabelwartels (19,6mm diameter)

  • 1 Krimplashouder 12/24 met deksel (splicehouder)

  • 3 kabelgeleidingsclip

  • 4 schroeven M4x10


 Deze glasvezel schuiflades worden geleverd in de kleur zwart (RAL9005)
€ 93,17 € 77,00
Product specificaties
Artikelnummer 506243620ZW
Soort Koppelbus Duplex