Pigtail LC/APC SM 9/125 900mu L2m

€ 2,66 € 2,20
Productomschrijving

LC pigtails zijn verkrijgbaar in verschillende varianten, van singlemode tot multimode. De LC connector heeft een 1.25mm ceramische ferrule, half zo groot als een SC connector. De LC connector wordt geborgd d.m.v. een borgklipje (Net zoals de RJ45 voor koper). 


 

Product specificaties
Product specificaties
Type kabel Singlemode
Verpakt per 1 (los)
Connector LC/APC
Overige productopties
Dit product is onderdeel van de groep "Pigtail LC (per stuk)".
Bekijk de overige opties