Pigtail ST/PC MM OM2 50/125 900mu L2m

€ 2,66 € 2,20
Productomschrijving

De ST of ST/PC pigtail is voor multimode een veel gebruikte pigtail. De ST/PC connector heeft een bajonet aansluiting en een lange cilindrische ferrule om de vezel vast te houden. De ST/PC kan uitgevoerd worden met een ferule van ceramiek, plastic of metaal. Maar om een ideale verbinding te kunnen realiseren levert Glasvezelshop.nl altijd de ST/PC pigtail met een ceramische ferule.

Product specificaties
Product specificaties
Type kabel OM2
Verpakt per 1 (los)
Connector ST/PC
Overige productopties
Dit product is onderdeel van de groep "Pigtail ST (per stuk)".
Bekijk de overige opties