Glas patchc.LC-LC SM 9/125 Dupl. L=20m

€ 20,40 € 16,86
Productomschrijving
Hoogwaardige glasvezel SM (9/125) duplex patchcords met LC/PC - LC/PC connectoren.
Product specificaties
Product specificaties
Type kabel Singlemode
Connectoren LC-LC
Lengte 20 meter
Overige productopties
Dit product is onderdeel van de groep "LC/PC - LC/PC OS1".
Bekijk de overige opties