Glas patchc.LC-LC M/M 50/125 Dupl. OM3 L=3m

€ 12,58 € 10,40
Productomschrijving
Hoogwaardige glasvezel OM3 (50/125) duplex patchcords met LC/PC - LC/PC connectoren.
Product specificaties
Product specificaties
Type kabel OM3
Connectoren LC-LC
Lengte 3 meter
Overige productopties
Dit product is onderdeel van de groep "LC/PC - LC/PC OM3".
Bekijk de overige opties