Glas patchc.SC-SC SM 9/125 Dupl. L=15m

€ 17,16 € 14,18
Productomschrijving
Hoogwaardige glasvezel SM (9/125) duplex patchcords met SC/PC - SC/PC connectoren.
Product specificaties
Product specificaties
Type kabel Singlemode
Connectoren SC-SC
Lengte 15 meter
Overige productopties
Dit product is onderdeel van de groep "SC/PC - SC/PC OS1".
Bekijk de overige opties