Glas patchc.SC-SC M/M 62,5/125 Dupl. L=1,5m

€ 9,37 € 7,74
Productomschrijving
Hoogwaardige glasvezel OM1 (62,5/125) duplex patchcords met SC/PC - SC/PC connectoren.
Product specificaties
Product specificaties
Type kabel OM1
Connectoren SC-SC
Lengte 1,5 meter
Overige productopties
Dit product is onderdeel van de groep "SC/PC - SC/PC OM1".
Bekijk de overige opties