Glas patchc.ST-SC M/M 62,5/125 Dupl. L=15m

€ 17,91 € 14,80
Productomschrijving
Hoogwaardige glasvezel OM1 (62,5/125) duplex patchcords met ST/PC - SC/PC connectoren.
Product specificaties
Product specificaties
Type kabel OM1
Connectoren ST-SC
Lengte 15 meter
Overige productopties
Dit product is onderdeel van de groep "ST/PC - SC/PC OM1".
Bekijk de overige opties