Verzending:

  • NederlandNederland €10,00
  • BelgieBelgie €20,00

Gratis vanaf €250,00

Media converter 100Mb/1Gbit 2x SFP poort (MM/SM)

Gigabit Converter converteert een Ethernet glasvezel signaal naar Glasvezel. Doordat de converter is uitgerust met twee
SFP poorten is het mogelijk een glasvezelsignaal te converteren van multimode naar singlemode en andersom



Deze mediaconverter converteert een conventioneel 100/1000Base-TX signaal naar een 1000Base-FX signaal.
Deze probleem-reducerende oplossing garandeert hoogwaardig transport van signalen over grote afstanden
zonder problemen met interferentie.
De 50024V2 biedt auto-negotiation en automatisch cross-over detectie op iedere
TP-poort. De professionele oplossing in netwerkuitbreiding.


TX poort :  100/1000 Base-FX, SFP poort (LC duplex)
FX poort :  100/1000 Base-FX, SFP poort (LC duplex)
Afmeting : 116x70,5x26 mm
Voeding : + 5 V~+12V DC (bijgeleverd 7,5V DC 1 A)
IEEE Standaard : 802.3, 802.3u 



De converter wordt geleverd excl. SFP modulen.

€ 91,84 € 75,90
Product specificaties
Artikelnummer 50031EL