Verzending:

  • NederlandNederland €10,00
  • BelgieBelgie €20,00

Gratis vanaf €250,00

Multimode SC Converter 10/100/1000Gbit

Gigabit Converter converteert ethernet over koper naar ethernet over glasvezel. Uitvoer connector: Multimode SC Duplex. Dit is een zeer eenvoudige oplossing om uw netwerk over lange afstanden uit te breiden. 


Deze probleem-reducerende oplossing garandeert hoogwaardig transport van signalen over grote afstanden zonder problemen met interferentie. De 50024V2 biedt auto-negotiation en automatisch cross-over detectie op iedere TP-poort. De professionele oplossing in netwerkuitbreiding.



  • Acces Mode: 10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet

  • Golflengte: 850nm

  • Transmission afstand: 220m (62.5/125μm) / 550m (50/125μm)

  • Power: AC220 0.5A/DC-48 (built-in)

  • Verbruik: 5W

  • Operating Temperature: -10 - 55°C

  • Afmetingen: 71mm (B) x 94mm (D) x 26 mm (H) (external power supply)


 

€ 86,52 € 71,50
Product specificaties
Artikelnummer 50024V2
Product eigenschappen
  • Acces Mode: 10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet
Technical details
Golflengte
850nm
Transmission afstand
220m (62.5/125μm) / 550m (50/125μm)
Power
AC220 0.5A/DC-48 (built-in)
Verbruik
5W
Operating Temperature
-10 - 55°C
Afmetingen
71mm (B) x 94mm (D) x 26 mm (H) (external power supply)